• 98
  • 2018
  • اطلاعیه معاینات فنی
  • 1
 
تاریخ : يکشنبه 31 شهريور 1398     |     کد : 566

سرویس مدارس

رونمایی از برچسب سرویس مدارس سال تحصیلی 99-98

بنا گزارش روابط عمومی سازمان تاکسیرانی تبریز : مراسم رونمایی از برچسب مدارس برای سال تحصیلی 99-98 در تالار معلم تبریز با حضور معاون اداره کل آموزش و پرورش - قائم مقام و معاون اداری و مالی سازمان تاکسیرانی تبریز - نمایندگان استانداری و فرمانداری - نیروی انتظامی و پلیس راهور - نماینده انجمن اولیاء و دانش آموزان و نمایندگان شرکتهای حمل و نقل درون شهری روز شنبه 98/6/30 برگزار گردید.
در این مراسم بعد از تلاوت کلام الله مجید معاون اداره کل آموزش و پرورش آقای دکتر عطایی ضمن خوش آمد گویی به حاضرین در جلسه با بیان اهمیت موضوع سرویس مدارس که بعنوان مدرسه سیار از منزل تا مدرسه و بالعکس انجام میگردد به اهم بررسی صلاحیت راننده - خودرو از لحاظ ایمنی و ... باید رسیدگی نمود تا دانش آموزان و  والدین از این بابت با خیال آسوده و بدون دغدغه و با امنیت کامل سال تحصیلی رو بدون هیچ مشکلی به پایان برسانند. 
در ادامه این جلسه مهندس قاصدی قائم مقام و معاون اداری و مالی سازمان تاکسیرانی ضمن تشریح سامانه سپند که طبق بخشنامه وازرت کشور مسئولیت آن را برعهده شهرداریها و سازمان تاکسیرانی محول نموده است ، آخرین آمار ثبت نام کنندگان شرکتها و رانندگان متقاضی سرویس مدارس و همچنین آمار درخواست کنندگان در حال بررسی را اعلام نمودند و آمادگی سازمان تاکسیرانی را در صورت درخواست مدارس برای معرفی تاکسی جهت  ارائه سرویس بیان نمودند.
در ادامه جلسه نمایندگان استانداری و فرمانداری - و نیروی انتظامی و پلیس راهور نیز پیشنهادات و  راهنمائیهای لازم را ارائه نموده و در پایان مراسم از برچسب سرویس مدارس سال تحصیلی 99-98 رونمایی شد.

 
 
سازمان تاکسیرانی