• 1399-2
  • 1
 
تاریخ : شنبه 27 ارديبهشت 1399     |     کد : 631

تودیع و معارفه

مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل سازمان تاکسیرانی تبریز برگزار شد.

مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل پیشین و جدید سازمان تاکسیرانی تبریز روز شنبه مورخه 27 اردیبهشت‌ماه سال جاری برگزار گرديد. در اين مراسم كه با حضور آقای  موسائی قائم مقام شهردار ، آقای  یوسفی رئیس هیئت مدیره سازمان و معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز و سایر معاونین و مدیران سازمان  برگزار گرديد، آقای  موسائی با بیان اهمیت فعالیت سازمان در امر خدمت رسانی به همشهریان و ایجاد نظم وانضباط در ترافیک شهری و همچنین رسیدگی به امور تاکسیرانان در شرایط حساس کنونی در حوزه حمل و نقل عمومی کلانشهر تبریز  از زحمات بسیار ارزشمند آقای محمد حسین اکبرنژاد که به افتخار بازنشستگی نائل آمدند تقدیر و تشکر نمودند و آقای  سعید بشریان را به عنوان  مدیرعامل جدید سازمان منصوب نمودند.
در ادامه، آقای محمد حسین اکبرنژاد از همکاری و تعامل پرسنل در دوران مدیریتی خود در پیشبرد اهداف سازمان تشکر و در ادامه آروزی موفقیت برای مدیر عامل جدید و مجموعه سازمان نمودند .
آقای بشیریان  مدیر عامل جدید سازمان  نیز ضمن تشکر از زحمات آقای  اکبرنژاد ، اعلام نمودند که با همکاری و همفکری و تلاش معاونین و مدیران و سایر همکاران سعی در پیشبرد اهداف و برنامه های سازمان خواهند نمود.
 
  


 


PDF چاپ چاپ