• 1399-2
  • اطلاعیه معاینات فنی
  • 1
 
تاریخ : يکشنبه 25 خرداد 1399     |     کد : 640

پرداخت الکترونیکی کرایه تاکسی

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری تبریز از الکترونیکی کردن پرداخت کرایه تاکسی ها خبر داد

مهندس سعید بشیریان مدیرعامل سازمان تاکسریانی تبریز  با اعلام این مطلب اظهار کرد: با توجه به شروع عملیات نصب بارکدها در تاکسی ها و راه اندازی اپلیکیشن تبریزلی، به‌زودی بستر پرداخت الکترونیکی کرایه تاکسی ها در تبریز فراهم می شود تا همشهریان به سهولت بتوانند با صرف نظر از ارائه وجه نقد، بهای سفر خود را بپردازند.
او ادامه داد: مسافران عزیز از این پس خواهند توانست با نصب اپلیکیشن "تبریزلی" (نحوه نصب متعاقبا اعلام خواهد شد) در گوشی های همراه هوشمند خود، هنگام سفرهای درون شهری، با استفاده از بارکدهای نصب شده در داخل  تاکسی ها و بارکد خوان اپلکیشن تبریزلی، به صورت اتوماتیک مبلغ لازم را از حساب بانکی خود پرداخت کنند.
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری تبریز عنوان کرد: در صورت استقبال همشهریان از این طرح، علاوه بر جلوگیری از تحمیل هزینه های تولید پول ملی، از گسترش بیمارهای ناشی از تبادل پول نظیر کرونا جلوگیری می شود.
بشیریان با اشاره به دیگر مزیت الکترونیکی سازی کرایه ها، یادآورشد: با اجرای کامل پرداخت الکترونیکی در تاکسی ها، سوء تفاهم های احتمالی بین مسافر و رانندگان در برگشت باقیمانده وجه مسافران نیز برطرف می شود.
 


سازمان تاکسیرانی